חוות דעת

לקוחות כותבים

ליהי מעצבת מוכשרת מאוד עם יכולות קריאייטיב, עיצוב וביצוע מעולות. אני ממליץ עליה בחום ומכל הלב.

נהנינו לעבוד עם ליהי ועם אורי מסטודיו עיניים גדולות. לא רק שהוכיחו מקצועיות ויצירתיות, אלא גם נכנסו עמוק לתוך הפרוייקטים, מתוך איכפתיות אמיתית וראש גדול. התרשמנו במיוחד מנכונותם להקדיש מזמנם וממרצם עד שהיינו כולנו מרוצים מן התוצאה - הם וגם אנחנו. אני ממליץ עליהם בכל לב.

הייתה לי חויה נהדרת במפגש המקצועי עם ליהי.
העבודה שנדרשה בוצעה על־ידה במקצועיות ורגישות רבה. ליהי עמדה בכל הציפיות שלי ואף למעלה מכך. אין לי ספק שגם להבא אפנה רק אליה.
תודה, ליהי.

רונן קלאס
משורר

ליהי היא מקצוענית ואחראית. העבודה בוצעה בדיוק רב, לשביעות רצוני ובלוחות הזמנים שנקבעו. במילה אחת "תענוג"!

ליהי יקרה,
עכשיו כשאנחנו אחרי....
לא נותר לי אלא להגיד תודה ענקית מעומק הלב. על הרגישות שלך, המקצועיות, התקתקנות, האכפתיות... על כך שקלטת כל כך טוב אותנו, את הסגנון, הרצונות...
כל זה כל כך לא מובן מאליו.
קיבלנו המון תגובות מרגשות על הספר, על התכנים, על העיצוב. אפילו שאלו "מי המעצבת?". אני רוצה שתדעי שאמליץ עלייך בחום לכל מי שאי פעם יתעניין בפניי במעצבת גרפית 🙂

דגנית שגב

לו היה מדובר רק במקצועיות או ביצירתיות, לא הייתי ממליץ. אך יש להוסיף על כך את ההבנה המדויקת לצרכינו, הבנת רעיונותינו כבית חינוכי ובעיקר, הנעימות וההובלה העדינה. ליהי, תודה!

אבי זעירא
בית יגאל אלון

הי ליהי
רציתי לשתף אותך במחמאות הרבות שמתקבלות על הספר:
חברה שלי שהיא אישה מקסימה ופרופ' להיסטוריה קוראת לספר "המקסימון". אהבה מאד את העטיפה, הגרפיקה, וכמובן הטקסט.
חברה אחרת, אוהבת קורצ'אק אמיתית, הציעה לעשות סימנייה בעיצוב גרפי דומה לספר ולשלוח אותה ככלי שיווקי אל כל בתי הספר ע"ש קורצ'אק בארץ. בטיול עצמו כבר קנו 10 איש את הספר ובספריה ילדים כבר לקחו לקרוא. חברה בעבודה עצרה אותי באמצע ההדרכה ואמרה שהספר "מקסים" ושהיא מאד אוהבת אותו "ומי הגרפיקאית המדהימה?"
ביי בינתיים ושוב - המון תודה. אני כל כך שמחה עם המוצר המוגמר!

טלי שנר
קיבוץ לוחמי הגטאות
(עסקה בתפקידי ניהול והדרכה בבית לוחמי הגטאות)
I’m writing first thing to let you know that I Love it!
You really Really got the spirit and the essence, and your guides whispered just the right visuals to you. Wow. Even only for being so open and attentive - I thank you very very much.