fbpx
יוצרים ספרים מפרקי חיים - כתיבה, עריכה, עיצוב והפקה לספרי חיים וביוגרפיות
יוצרים ספרים מפרקי חיים - כתיבה, עריכה, עיצוב והפקה לספרי חיים וביוגרפיות

יוֹצרים ספרים מִפִּרקי חיים

לספר סיפור זאת אמנות. בתרבויות שבטיות עתיקות היו מספרי הסיפורים נמצאים תמיד במרכז ההתרחשות, זוכים לאוזן קשבת ולכבוד רב משאר הנוכחים. “למספר הסיפורים היה שמור המקום הטוב ביותר ליד המדורה”, אמר מספר הסיפורים ארוך האף בפתיחת כל פרק בסדרה הגאונית של אמן הבובות ג’ים הנסון.

לכל אחד יש סיפור לספר. כל אדם נושא בקרבו ארכיב של זכרונות – חלקם נפלאים, חלקם עגומים: זכרונות של ילדות ובגרות, אהבות ושנאות, הישגים וכשלונות, איחודים ופרידות, התיישבות ונדודים… לכל אחד סיפור שמבקש לצאת החוצה, לפרוץ את גבולות הזיכרון הפרטי, לזנק אל העולם.

אך כדי לתת לסיפור הזה מקום וקול בעולם, צריך גם לדעת לספר אותו; לפרוט על מיתרי הרגש; ללחוץ על נקודות המתח; לחלץ את מוקדי הדרמה; להדהים, לרתק, להצחיק, להפתיע, לעורר מחשבה…

אנחנו יודעים לעשות זאת.

 לאחר שנים רבות של פעילות בתחומי הכתיבה והפקות הספרים, כל אחד בתחומו, אנו מאחדים כוחות כדי להציע לכם במשותף שירות מקיף, הכולל את כל שלבי איסוף החומר, הכתיבה, העריכה, העיצוב וההפקה, בבית אחד, המלא באהבה לסיפור, לספר ולמילה הכתובה.

אנו מחפשים אתכם, מבוגרים וגם צעירים, אשר נוהגים לעתים להביט לאחור על מסכת חייהם והישגיהם, מעלים זכרונות מתחנות חיים, מפגשים חשובים, אירועים היסטוריים ואישיים, ומבינים את כוחו של סיפור טוב, או רוצים לחלוק את סיפורם גם עם הדורות הבאים.

אנו מתחייבים לכתיבה איכותית ורהוטה, מרתקת, מקורית וסוחפת; אנו מתחייבים לעיצוב יצירתי, מקצועי וקפדני, התפור למידותיו ואופיו של המזמין. אנו מתחייבים להיות קשובים לקולכם ולכבד את בקשותיכם ורצונותיכם.

אנו מציעים מבחר מסלולים ייחודיים של אורכי טקסט וסגנונות עיצוביים שונים, המתאימים לרצונו של כל לקוח. נשב אתכם ונקשיב לרצונות והצרכים, כדי לבנות עבורכם את המסלול המתאים לכם ביותר. נאסוף אתכם את התמונות מן האלבומים המשפחתיים, ונערוך סדרת ראיונות דרכם נכיר את הסיפור שלכם ונארגן אותו לטקסט מרתק וקולח. לבסוף, נשמע מכם על האופי העיצובי שתרצו לספר, ונציע עיצוב יצירתי, יחד עם עבודת עימוד קפדנית ומאירת־עיניים.

הסיפור הוא שלכם. אנחנו כאן כדי לעזור לו לצאת החוצה.

צוות היוצרים

ליהי בר-חיים, מעצבת גרפית, עיניים גדולות

ליהי בר־חיים

עיצוב גרפי

מעצבת גרפית בכירה, מומחית בעיצוב ועימוד ספרים. בעלת ניסיון של מעל 15 שנה בעיצוב גרפי והפקות דפוס, ורקע בעבודה עם מגוון הוצאות ספרים ושלל ספרים בהוצאה פרטית. בוגרת בהצטיינות של החוג להפקות דפוס במכללת הדסה, ירושלים, ומומחית בתהליכי קדם־דפוס, ניהול הדפסה, ותהליכי הפקה שונים.

אוהבת מילה, שפה וספר, ומציעה עבודה עדינה ורגישה המותאמת לצרכי הלקוח, יחד עם תשומת לב לכל פרט וקפדנות מעמיקה.

לאתר הסטודיו: עיניים גדולות | מבט. עיצוב. שינוי.

ליצירת קשר: 052-4281635

דורון שפר, כותב ועורך ספרי חיים וביוגרפיות

דורון שפר

כותב ועורך

עיתונאי ותיק, כתב ומגיש ברשת ב׳ של קול ישראל, סופר, עורך, מראיין, מרצה ומנחה. מומחה בכתיבה ועריכת ביוגרפיות וסיפורי חיים. בעל כ-20 שנות ניסיון בעיתונות – בראיונות לרדיו ולעיתונות הכתובה, מרצה וכותב על עיתונות, תרבות ועירוניות.

ניסיוני רב־השנים בתורת הראיון מקנה לי את היכולת לשאול את השאלות הנכונות ולהיות קשוב וסובלני לכל אדם ולכל פרט.

 

ליצירת קשר: 052-5667877